Sweden, Varberg
2018.08.11.

Facebook event

Legal cardpool up to: Reign and Reverie
MWL: unknown
Format: standard

decklist is mandatory!

Tournament starts: 10:00 (local time)
Address: Birger Svenssons väg 16E, 432 40 Varberg, Sweden
Contact: hey@firstplayer.nu

Statistics
loading
runner IDs
corp IDs
runner factions
corp factions
loading
runner IDs
corp IDs
runner factions
corp factions
References

See the facebook event

Matches
loading
Top-cut
Elimination match data is missing.
Swiss rounds
Swiss match data is missing.
Photos (5)

Add photo


max 8MB png or jpg file

Videos - no videos yet


Login via NetrunnerDB to add photos or videos.
Results
Number of players: 25
Top cut players: 8
concluded by: mjukis
conflicts: strict

Login via NetrunnerDB to claim spot.

Top cut
rank player corp runner
#1 dusk_ Liberal Gulag (5-1, 1st place at Rochester Regional) Insight Val
#2 Jakob Helms Cerebral Imaging Valencia Estevez
#3 Siegl PUtatoes When Chris Dyer gives you a list.. [Bratislava Regional 1st]
#4 Eirik Kiil Asa Group Leela Patel
#5 isc Cambridge Loutfit (5th London Regional) Patchwork MaxX (2nd place @ Katowice & 4th @ Warsaw)
#6 Denniz Rachid Skorpios Defense Systems Armand "Geist" Walker
#7 Bridgeman "Scarcity of education" 7th Varberg Regionals "You know where to find me" 7th Varberg Regionals
#8 Sam Gullman Personal Evolution Leela Patel

Swiss rounds
rank player corp runner
#1 Bridgeman "Scarcity of education" 7th Varberg Regionals "You know where to find me" 7th Varberg Regionals
#2 Jakob Helms Cerebral Imaging Valencia Estevez
#3 Eirik Kiil Asa Group Leela Patel
#4 isc Cambridge Loutfit (5th London Regional) Patchwork MaxX (2nd place @ Katowice & 4th @ Warsaw)
#5 dusk_ Liberal Gulag (5-1, 1st place at Rochester Regional) Insight Val
#6 Siegl PUtatoes When Chris Dyer gives you a list.. [Bratislava Regional 1st]
#7 Sam Gullman Personal Evolution Leela Patel
#8 Denniz Rachid Skorpios Defense Systems Armand "Geist" Walker
#9 Henrik Hestkalas The Outfit MaxX
#10 simili Personal Evolution Silhouette
#11 Emil Holm Mti Mwekundu MaxX
#12 Peter Holmqvist Pālanā Foods Ele "Smoke" Scovak
#13 postinternetsyndrome The Outfit Hayley Kaplan
#14 Nikolai Hansen Azmari EdTech Nathaniel "Gnat" Hall
#15 Harald Nautsch (hnautsch) AMERICA CTM - 1st at Preston and Manchester 50 Correct Cards, but hnautsch
#16 Jonathan Strandh Höjer Argus Security MaxX
#17 HakanCarlstrom Rollercoaster Adaptation of When Chris Dyer gives you a list.. [Bratislava Regional 1st]
#18 Eric Forsman Acme Consulting 419
#19 David Eriksson Acme Consulting Ele "Smoke" Scovak
#20 Joel Andersson Controlling the Message Liza Talking Thunder
#21 Mathias Koivistoinen Controlling the Message Reina Roja
#22 Volkan Hunerli Azmari EdTech Armand "Geist" Walker
#23 Charlie Marx Acme Consulting Akiko Nisei
#24 Fredrik Andersson Jinteki Biotech Hayley Kaplan
#25 Cecilia Schmidt Skorpios Defense Systems Leela Patel

Registered players (8)